Звіт Дмитрівського сільського голови Антоніни Прядко за 2017 рік

 

                   Звіт Дмитрівського сільського голови Антоніни Прядко за 2017 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітую про роботу на посаді  сільського голови за 2017 рік.  Робота структурних підрозділів виконавчого комітету сільської ради в першу чергу спрямовувалася на надання якісних адміністративних послуг мешканцям територіальної громади. Наразі таких послуг налічується близько ста і їхній перелік постійно розширюється.

                                Соціально – економічний розвиток

У 2017 році дохідну частину бюджету Дмитрівської сільської ради без врахування трансфертів виконано на 109,09%. Загальна сума доходів загального фонду склала 17 502 930,56 грн, з них сума трансфертів – 3 734 672,22 грн (субвенції з міського бюджету на утримання закладів культури та ДНЗ «Сонечко»). До дохідної частини спеціального фонду надійшло 2 846 529 грн.  Загалом на реалізацію 14 сільських програм витрачено 8 млн. 194 тис. грн.  

 Найбільша частина капітальних видатків  припадає на освіту, культуру та благоустрій території.

Так у 2017 році за рахунок коштів загального та спеціального фондів  у галузі освіти на суму 480, 92 тис.грн виконані наступні роботи:

- капітальний ремонт кабінету початкової школи, де відокремлено ігрову зону для дітей, а також утеплено фасад  школи на рівні кабінету;

- поточний ремонт окремих ділянок покрівлі та вимощення будівлі школи в місцях просідання та руйнування;

- поточний ремонт комори  ДНЗ «Сонечко».

Розроблено проект та виконувалися роботи з реконструкції нежитлової будівлі на вулиці Спортивній, 40, в селі Дмитрівка, для розміщення Центру дозвілля. Згідно з планом робіт зі спеціального фонду сільського бюджету на об’єкт витрачено 446,04 тис. грн. Будівельні роботи будуть продовжені у 2018 році.

На благоустрій населених пунктів Дмитрівської сільської ради використано  443,295 тис. грн. За рахунок коштів загального фонду сільського бюджету проведено поточний ремонт доріг комунальної власності на суму 276,109 тис. грн. Замінено огорожу кладовища с. Кияшки. Вартість придбаних матеріалів склала 119,08 тис. грн. Протягом року на обслуговування систем вуличного освітлення витрачено 11,106 тис. грн. Встановлені вбиральні на двох кладовищах, на стадіоні та пляжі с. Кияшки, де розміщено й  роздягальню. Сума  витрат склала 37 тис. грн.  Виконувалися необхідні роботи з обслуговування газопроводів та газового обладнання, випробування, обслуговування та підключення електропристроїв. При необхідності виготовлялась технічна документація на об’єкти комунальної власності. Виконано поточний ремонт будівлі Кияшківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини на загальну суму 7,506 тис. грн. Виконано  ямковий ремонт доріг з використанням технології «холодний асфальт», замінені шпалери у кабінеті сільської ради, лінолеум у соціальному офісі, утеплено перекриття приміщення ДНЗ «Сонечко» на  загальну суму  4,675 тис. грн. За майже 701 тис. грн. придбано групу будівель для розширення та благоустрою центральної площі села, для розташування дошкільного навчального закладу та залу для культурно – масових заходів. 

Згідно календарного графіка виконання умов відводу земель за кошти ТОВ «Єристівський ГЗК» закуплено для потреб сільської ради комп’ютер, два кондиціонера, три жорстких диски та стійку, два електроконвектори і сантехнічні вироби. Для школи та садочка придбано холодильник і стелажі для комори, металеві двері для архіву, рулонні штори. Для КП «Благоустрій – Д» закуплені вхідні металеві двері, кондиціонер. Окрім цього придбано зимовий одяг для працівників  ГФ «Правопорядок». Додатково ТОВ «Єристівський ГЗК» виділив кошти на купівлю легкового автомобіля для потреб сільської ради.

                                       Житлово – комунальне господарство

Комунальне підприємство  «Благоустрій – «Д» надавало послуги населенню у сфері житлово – комунального господарства, забезпечувало збереження житлового фонду, виконувало роботи із благоустрою території сільської ради. У 2017 році висаджено однорічних рослин, троянд та багаторічних кущів у кількості 960 штук на майже 34 тис. грн. Працівники підприємства  обпилювали аварійні дерева та дерева, що заважали проїзду автомобіля «Питна вода»,обкошували  узбіччя  доріг, вулиць та місць відпочинку й прибирали сміття на цих територіях, весною та восени білували дерева та бордюри, фарбували дитячі майданчики, автобусні зупинки. Постійно прибиралися кладовища, було завезено ґрунт  та пісок, пофарбовано огорожу на кладовищі  села Дмитрівка. Також завозився пісок і ґрунт на дитячі майданчики і пляжі. На пляжах встановили чотири бетонні ємності для сміття. Завдяки допомозі ТОВ «Єристівський ГЗК» сплановані та підсипані дороги на десяти вулицях сіл Дмитрівка, Кияшки і Кузьменки.           

Протягом звітного періоду проводились бесіди з населенням та підприємцями стосовно дотримання Правил благоустрою. Були заключені нові договори на вивіз сміття. На кінець року з приватним сектором було заключено 642 договори ( у 2016 – 615), шість - із приватними підприємцями. За послуги із вивезення сміття та рідких побутових відходів  від населення на рахунок підприємства надійшло майже 108 тис. грн, від підприємців та бюджетних закладів – 151 тис. 813 грн.

 Комунальники надали послуги з водопостачання та водовідведення на суму близько 129,5 тис. грн., організовували підвезення питної води автомобілем ТОВ «Єристівський ГЗК».  Також працівники комунального підприємства активно долучалися до підготовки культурно – масових та спортивних заходів, влаштування новорічної ялинки. 

                                             Соціальний захист населення

Соціальний захист населення – один із пріоритетів у роботі Дмитрівської сільської ради і в моїй, як сільського голови. Робота відділів надання соціальних послуг та координації соціальної роботи з сімями, дітьми та молоддю направлена на своєчасну соціальну допомогу й надання максимально наближених до кожного мешканця якісних соціальних послуг.

Протягом звітного періоду соціальною роботою охоплено 129 осіб з різними видами неблагополуччя,проблемними ситуаціями (з них  16 – особи похилого віку). Отримано від мешканців 25 повідомлень і звернень про складні життєві обставини. У 12 зареєстрованих випадках (сім`ї з дітьми) здійснено оцінку потреб. Відповідно до  потреб отримувачів соціальних послуг  надано близько 650 послуг:  консультаційні,  обстеження житлово-побутових умов, психологічні  (психологічна діагностика, корекційна робота, консультації). Здійснено патронажі за місцем проживання/перебування 90 осіб (54 сім`ї), влаштовано п’ятеро  дітей та одного дорослого  до Центру соціальної підтримки дітей та сімей, одну особу направлено до Центру обліку бездомних громадян. Соціальні працівники посприяли двом дітям у реєстрації місця проживання, дев’яти особам в отриманні медичної допомоги (серед них хворі на алкоголізм та наркоманію, жертви насильства в сім’ї, ті, хто потрапив у складні життєві обставини), у проходженні медичного огляду та проведенні щеплень – 28 особам, серед яких шестеро дітей, у здійсненні санітарного контролю за станом питної води з колодязів та каптажів 61 сім’ї з дітьми до трьох років, двом сім’ям  у забезпеченні грошової допомоги, п’яти громадянам у вирішенні соціально-побутових питань. Три особи направлені на обслуговування Горішньоплавнівським міським територіальним центром соціального обслуговування «Калина», двоє забезпечені засобами реабілітації. Проведено патронаж трьох тубвогнищ, охоплені роботою сім осіб, які мають соціально – небезпечні хвороби. Протягом звітного періоду надані послуги з  оформлення субсидій на житлово – комунальні послуги, особистих документів.  Сім осіб включені до програми забезпечення продуктовими наборами від БФ «Полтавський ГЗК», надано адресну благодійну допомогу речами першої необхідності 27 сім’ям, продуктами, миючими засобами, перев’язувальними матеріалами особам, що обслуговуються ГО «Будинок захищеної старості». У 2017 році продовжувала діяти Програма відшкодування компенсації за перевезення автомобільним транспортом окремих пільгових категорій громадян. Видано 28 777 талонів на майже 243 тис. грн. Також громадяни отримали 4035 продуктових набори від БФ «Полтавський ГЗК».  У трьох Центрах соціальної допомоги «Довіра» мешканці 412 раз скористалися послугами з прання білизни, послуги перукаря отримали 398 осіб, масажиста – 111, медичні послуги - 1481 особа. При потребі громадяни мали можливість прийняти душ, випити ароматного фіточаю, позайматися на спортивних тренажерах, скористатися послугами соціального таксі.

Протягом року проводилася соціальна робота з цільовими групами: учасниками бойових дій, в тому числі учасниками АТО (оцінка потреб, розробка Програми соціальної допомоги та підтримки учасників АТО). Спільно з Дмитрівським клубом організовано святковий захід до Дня захисника України. За звітний період рішенням Дмитрівської сільської ради шести учасникам антитерористичної операції виділені по два гектари землі для ведення особистого селянського господарства та кошти для оформлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Придбано житловий будинок для учасника АТО.

 Розпочала свою роботу «Школа волонтерів», у якій активно навчаються шестеро дітей та один дорослий. Цьогоріч волонтери залучалися до роботи з клієнтами (відвідування сімей, виписка талонів на безкоштовний проїзд), брали участь в організації змістовного дозвілля для дітей під час літніх канікул, у проведенні заходів для учнівської молоді. Спеціалісти соціальної служби організували та провели для учнів Дмитрівської ЗОШ низку інформаційно – просвітницьких та профілактичних акцій: ««Козацька кухня», «Обмежені можливості не обмежують самореалізації», «Дозволь своєму серцю робити добро».

Проведено два навчальні тренінги для колективу сільської ради: «Робота в команді» і «Профілактика емоційного й професійного вигорання».

Для підвищення свого професійного рівня соціальні працівники  брали участь у семи навчальних тренінгах, організованих ГО «Smile for Ukraine» у Кременчуці.  

            Фахівці соціальних відділів постійно співпрацювали з суб’єктами соціальної роботи міст Горішні Плавні й Кременчука, залучали громадські та благодійні організації Полтавщини до проведення соціальної роботи в територіальній громаді. 

             На трьох засіданнях ради опіки та піклування розглянуто п’ять справ сімей, що потрапили у складні життєві обставини та потребували сторонньої допомоги.

За рахунок ТОВ «Єристівський ГЗК» (майже 257 тис. грн) діяла програма «Шкільний автобус»  з підвезення учнів до школи. За кошти Дмитрівської сільської ради, БФ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК» влітку 2017 року  40 юних дмитрівчан відпочили в оздоровчому таборі «Прибережний» на Чорному морі, троє - у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Ерудит», працював пришкільний табір праці і відпочинку «Промінь». Загальна сума витрат на оздоровлення дітей склала понад 250 тис. грн. Дмитрівська сільська рада профінансувала ( 19 тис. 800 грн)  екскурсійну поїздку 40 дітей до міста Києва й на Клавдієвську фабрику ялинкових іграшок.

Не залишалися поза увагою люди з інвалідністю. Окрім фінансової допомоги, до Міжнародного дня людей з інвалідністю продуктові набори отримали 29 осіб з обмеженими фізичними можливостями, серед яких шестеро дітей.

З нагоди новорічних свят 29 одиноких літніх людей та 43 дитини пільгових категорій отримали солодкі подарунки від Дмитрівської сільської ради.

148 ювілярів поважного віку та пенсіонерів бюджетної сфери привітали з днями народження і професійними святами. Із фонду сільської ради по 2 тис. грн виплачено 21 родині у зв’язку з народженням дітей, 963,5 тис. грн. виділено на допомогу людям, які потребували дороговартісного  лікування.  

Набирає популярності  виїзна реєстрація шлюбу, яка проходить в білосніжній альтанці, що є справжньою окрасою Дмитрівки. Більше однієї тисячі громадян звернулися до фахівців виконавчого комітету за допомогою в оформленні субсидій на житлово – комунальні послуги. 

У 2017 році діяла «Програма і заходи утримання соціально незахищених верств населення у ГО «Будинок захищеної старості». Для 30 літніх людей, серед яких двоє переселенців із Донецька, створювалися умови комфортного проживання і якісного медичного обслуговування.

                                                                Культура

           Осередками змістовного дозвілля стали Дмитрівський і Кияшківський клуби, що організовували для своїх односельців різноманітні концерти й тематичні заходи.

У Дмитрівському клубі працює дев’ять колективів, що налічують 50 учасників, із яких 15 дітей. У 2017 році були створені два нових колективи: вокальний «Дівочі серця» та народних інструментів «Веселі музики».  Щедро ділилися з земляками своїми талантами учасники вокальних колективів «Дмитрівчанка», тріо «Мальви» та «Родина», танцювальних:«Дежа – в’ю» і «Колорит», вокально – інструментального колективу «Ремікс» та драматичного гуртка «Ренесанс». Згідно із планом роботи Дмитрівський клуб підготував і провів 41 культурно – мистецький захід, із яких 17 – виїзних.  Колективи клубу брали участь у регіональних та Всеукраїнських фестивалях. На фестивалі «Омельницьке розмаїття» тріо «Мальви» перемогли у номінації  «Коли боги приходять в гості», «Дмитрівчанка» - у номінації «Буйноцвіття талантів», тріо «Родина» - у номінації «Берегиня традицій», а танцювальне тріо «Дежа -вю» здобуло перемогу у номінації «Коло свароже». За участь у ХХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі виконавців естрадної пісні «Жива вода-2017» були нагороджені «Мальви» та солісти Наталія Крамаренко і Лариса Ушакова.На  фестивалі народної творчості «Ярмаринка-2017», що проходив в рамках Національного  Сорочинського  ярмарку,  «Мальви» та  «Дмитрівчанка» отримали пам’ятні подарунки, грамоти та дипломи   «Лауреат І ступеня». 

Учасники художньої самодіяльності Кияшківського клубу взяли участь у 21 святковому заході не лише на теренах сільської ради, а й за її межами. Стабільно працювали вокальний колектив «Калина», який налічує 14 учасників, дует «Зорецвіт». У 2017 році було створено інструментальне тріо «Веселий настрій» і танцювальний дует «Балаганчик».

 Аматори сцени обох клубів провели благодійний концерт «Промінь надії», присвячений збору коштів на лікування тяжко хворого 13 - річного Дениса Раця. На пісенне свято «Лине пісня понад Пслом», яке вдруге пройшло на березі мальовничого Псла у селі Кияшки, завітали поціновувачі української пісні із Кременчуцького, Глобинського, Кобеляцького, Козельщинського, Лубенського районів Полтавщини, міста Горішні Плавні та Херсонщини.

За кошти сільського бюджету на потреби галузі культури придбано принтер, банер до Дня Незалежності, сценічні сукні та взуття, організовувалися поїздки на фестивалі.

В етнографічно – краєзнавчому музеї продовжувався збір експонатів, документів, фотоматеріалів. За звітний період фонди музею поповнилися понад 30 експонатами. Це: предмети домашнього вжитку, вишиті рушники і картини, знаряддя праці, Державний прапор із зони АТО, старовинний одяг, фото шести земляків, які воювали на фронтах Другої світової війни тощо. Постійно проводилися оглядові й тематичні екскурсії для учнів і вихованців ДНЗ «Сонечко», жителів та гостей села, організовувалися виставки живопису та декоративного розпису митців  краю. Співпрацював музей із клубами та брав участь у підготовці та проведенні Дня села, Дня працівників сільського господарства,  Дня Перемоги, зустрічей із учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС і учасниками антитерористичної операції.   

                                                 Спорт

Показниками ефективної роботи комунального закладу «Центр фізичного здоровя населення«Спорт для всіх» є участь команди у комплексній спартакіаді м. Горішні Плавні, проведення двох сільських комплексних спартакіад, приурочених до Дня Перемоги і Дня села.

Цьогоріч вперше у VII весняній спартакіаді взяли участь команди із Омельницької, Пришибської, Білецьківської та Потоківської сільських рад, які змагалися у восьми видах спорту. Наша команда посіла перше місце. Протягом року КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх» забезпечив участь спортсменів у чемпіонаті міста Горішні Плавні з футзалу (II місце), у змаганнях на першість Кременчуцького району з шахів (I місце), шашок (I місце) й настільного тенісу, в обласних змаганнях з настільного тенісу (I, II, два -III місця в індивідуальному заліку).  

Також проведено фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоровя», змагання присвячені Міжнародному дню захисту дітей, два водних туристичних походи річками Ворскла і Дністер. У рамках VIII осінньої комплексної спартакіади вперше відбувся футбольний турнір ветеранів, присвячений пам’яті померлих спортсменів, які внесли вагомий внесок у розвиток сільського футболу. Спортсмени посіли II місце в обласних змаганнях «Здорова молодь – здорова нація»та були третіми в обласній спартакіаді серед ветеранів фізичної культури та спорту “Спорт для всіх – радість життя».

Протягом року працювало девять спортивних секцій, у яких брали участь майже 150 осіб. Загалом за рік кількість учасників змагань сягнула майже однієї тисячі. Із сільського бюджету використано 54 тисячі 100 гривень  для проведення змагань та придбання спортивного обладнання.

                                                          Охорона здоров’я

На варті здоров’я сільських мешканців стоять медичні працівники  Дмитрівської і Кияшківської амбулаторій загальної практики сімейної медицини Центру ПМСД м. Горішні Плавні. Для покращення медичного обслуговування населення Дмитрівська сільська рада надає додаткові кошти для проведення лабораторних вимірів: кожен мешканець має можливість зробити загальний аналіз крові та інші аналізи, отримати стоматологічні послуги, маніпуляційні і фізіотерапевтичні процедури. У 2017 році придбано кондиціонер для стоматологічного кабінету.

                                                        Правопорядок

З травня 2017року розпочало свою діяльність Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Правопорядок».

Робота формування спрямовувалася на профілактику та недопущення адміністративних і кримінальних правопорушень на території Дмитрівської сільської ради. Протягом звітного періоду було проведено 235 профілактичних бесід  щодо адміністративних правопорушень за статтями 130, 152, 154, 173, 173-2, 175-1, 178, 182, 191 КУпАП, виписано 14 офіційних попереджень стосовно порушень громадського порядку і вчинення насильства в сім’ї. Разом із соціальними працівниками здійснено 22  рейди-перевірки неблагополучних сімей.

       Інспекторами «Правопорядку»  було забезпечено охорону громадського порядку на 19 культурно-масових, спортивних та трьох  політично-масових заходах.   Під час патрулювань було виявлено вісім пожеж та здійснено заходи щодо їхнього гасіння.

        Основним досягненням ГФ «Правопорядок» можна вважати постійну роботу з  попередження  крадіжок та інших майнових злочинів: повернуто сім викрадених велосипедів та один мопед (крадіжки було здійснено в селах Кияшки і Дмитрівка), недопущено викрадення  паливно-мастильних матеріалів з автомобілів.

        У рамках співпраці з міською поліцією здійснено понад 25 спільних патрулювань. Інспектори «Правопорядку» були залучені до семи рейдів та шести обшуків. Разом із працівниками дозвільної системи поліції  проводяться постійні перевірки правил зберігання мисливської зброї (вилучено одну рушницю).

       Спільно з працівниками поліції були притягнуті до адміністративної відповідальності особи, які вчинили правопорушення згідно статей КУпАП:  ст. 173  - дрібне хуліганство – 16 осіб; ст. 178 – перебування в нетверезому стані у громадському місці – 11 осіб; ст. 130  – керування  транспортними засобами  особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції – 8 осіб  (транспортні засоби вилучені та знаходяться на штрафмайданчику  поліції); ст. 173-2  – насильство в сім’ї – 7 осіб; ст. 191  – порушення правил зберігання мисливської зброї – 4 особи.  

       Протягом року встановлено причетність та надано інформацію до поліції  відносно 12 осіб, які підозрюються у скоєнні майнових злочинів. При цьому потерпілим повернуто речі та гроші на загальну суму понад 8 тис. грн.

       У ході патрулювань постійно надається інформація до поліції про перебування сторонніх транспортних засобів та маршрути їх пересування по території Дмитрівської сільської ради. Силами працівників ГФ «Правопорядок»  виявлено зберігання особою наркотичних засобів. Зловмисника та речові докази передано до поліції. У ході взаємодії з поліцією виявлено транспортний засіб, що перебував у розшуку (під керуванням особою у стані алкогольного сп'яніння).

      Протягом останнього часу збільшилась кількість насильств у сім’ях та хуліганські дії  із застосуванням холодної зброї. Зокрема,  мали місце три випадки ножових поранень  під час сімейних сварок. Затриманих осіб  передано до поліції, ведеться перевірка.

       З метою профілактики правопорушень серед учнівської молоді та запобігання надзвичайних ситуацій у грудні 2017 року було організовано патрулювання   території школи під час навчального процесу. Інспекторами «Правопорядку» також проводяться профілактичні бесіди серед молоді про неприпустимість порушення громадського порядку.

       Взаємодія ГФ «Правопорядок», виконавчого комітету сільської ради, громади, поліції  спрямована на покращення стану громадського порядку та зниження рівня злочинності на території Дмитрівської сільської ради.

                                    

                             Робота депутатського корпусу

За звітний період проведено вісім сесій Дмитрівської сільської ради сьомого скликання на яких розглянуті 149 питань та ухвалені відповідні рішення. 18 питань стосувалися організації діяльності ради та депутатського корпусу, 45 – бюджету, 7 – управління комунальним майном, 11 – соціального захисту населення, 61 - земельних відносин, інші питання – 7. Усі депутати в межах виділених коштів надали матеріальну допомогу мешканцям своїх виборчих округів.   

                                        Звернення громадян

Впродовж  2017 року до виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради надійшло 459 звернень громадян. 457 звернень отримано під час проведення особистих прийомів керівництвом виконавчого комітету, 2 звернення надійшли поштою. За тематикою порушених питань звернення стосувалися різних сфер життєдіяльності. Найбільш актуальними залишилися питання соціального захисту населення, яких отримано 317. Дані звернення стосувалися надання матеріальної допомоги. Також мешканці порушували питання аграрної політики і земельних відносин – 52, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 31, житлової політики – 21, праці та заробітної плати – 7, економічної, цінової політики та будівництва, підприємництва – 6,  екології і природних ресурсів – 5, сім’ї, дітей,молоді, фізичної культури і спорту -5, комунального господарства – 4,культури і туризму – 4 тощо. Найбільше звернень надійшло від пенсіонерів – 200, робітників – 143.  78 звернень отримано від учасників війни, дітей війни, інвалідів війни та учасників бойових дій, 24 – від учасників АТО, 21 – від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 14 – від людей з інвалідністю, 17 – від багатодітних сімей  тощо.

  Із загальної кількості звернень позитивно вирішено 436, що складає майже 95%.       

           Здійснення державної регуляторної політики

            З метою реалізації держаної регуляторної політики рішенням позачергової сесії Дмитрівської сільської ради шостого скликання затверджене Положення про порядок підготовки і прийняття регуляторних актів Дмитрівської сільської ради. Положення регулює процеси планування,  підготовки та прийняття проектів регуляторних актів  та визначення ефективності прийнятих рішень. Регуляторна політика Дмитрівської сільської ради спрямована на забезпечення ефективного впливу на економічні і соціальні процеси, покращення адміністративно – правового регулювання економічних відносин.

            У 2017 році були прийняті регуляторні акти – рішення сільської ради «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Дмитрівської сільської ради»(12 сесія сьомого скликання від 21.03.2017р.) та «Про встановлення ставок земельного податку та затвердження Положення про земельний податок по Дмитрівській сільській рада міста Горішні Плавні Полтавської області»(позачергова сесія сьомого скликання від 16 червня 2017 року).

                                                       Інформування населення 

            За звітний період робота органу місцевого самоврядування, комунальних та бюджетних організацій систематично висвітлювалася на сторінках газети «Громадська думка» (38 публікацій), в інтернет – мережі (82 відеоматеріали). На офіційному веб – сайті Дмитрівської сільської ради у розділі «Новини» опубліковано 98 матеріалів, що відображали події із життя громади, актуальну інформацію із сайту Полтавської обласної державної адміністрації і обласної ради. Своєчасно оприлюднювалася інформація Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату.  У 2017 році реалізовувався проект про людей, долі яких нерозривно пов’язані із життям територіальної громади. Анатолій Манько, Анатолій Ушаков, Василь Полієвець, Катерина Теплик, Раїса Лукаш, Тамара Кармазіна  і Тамара Огар –  герої цьогорічних публікацій, представники сфер охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

            Десятихвилинний відеосюжет про  установи, заклади, підприємства та організації, що працюють на території сільської ради, став яскравим свідченням того, що сучасна Дмитрівка – село із розвиненою інфраструктурою. 

               Насамкінець звіту хочу подякувати депутатам усіх рівнів, членам та працівникам     виконавчого комітету, колективам підприємств і установ, небайдужим громадянам, які доклали зусиль для забезпечення злагодженої, командної роботи задля розквіту територіальної громади та створення комфортних умов проживання усіх сільських мешканців. Я дякую кожному, хто невтомною працею допомагав у реалізації спільних задумів, планів, проектів  у 2017 - у році. Я вдячна за конструктивну  співпрацю засновникам Благодійного фонду «Полтавський ГЗК»: народному депутату України Костянтину Жеваго та голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, керівництву та колективам ТОВ «Єристівський ГЗК» і ТОВ «Біланівський ГЗК» (генеральні директори Микола Горошко і Юрій Химич).    Переконана, що у 2018 році від кожного з нас залежить, яким буде благоустрій наших сіл, як розвиватиметься їхня інфраструктура, як господарюватимемо на нашій землі. Незважаючи на нелегкі часи, які сьогодні переживає Україна, давайте вірити в те, що наша країна стане успішною, процвітаючою та європейською, а люди – заможними та щасливими. Єдине, чого сьогодні не вистачає усім нам, - це миру. Тож нехай 2018 рік стане роком довгоочікуваного миру. 

 

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут