Музей

            Дмитрівський  етнографічно – краєзнавчий музей був створений у 2006 році, за ініціативою сільського голови Антоніни Прядко. Беззмінною завідуючою музеєм є Оксана Прибутько, випускниця Дмитрівської ЗОШ, педагог та художник за фахом

            Йдучи коридорим Дмитрівської загальноосвітньої школи обов’язково звернеш увагу на двері з табличкою «Етнографічно – краєзнавчий музей с. Дмитрівки». Саме тут у документах і фотографіях зберігається історія рідного села, його культура, побут, традиції, природні багатства. У музеї можна ознайомитися із життям односельців у різні історичні періоди. Загалом зібрано близько тисячі експонатів, які представлені у таких експозиціях:

 -    український рушник;

 -    український одяг;

 -    вишивка;

 -    українське житло;

 -    голодомор;

 -    Чорнобиль;

 -    сільська рада;

 -    школа;

 -    культура і мистецтво;

 -    історія музею;

 -    спорт;

-    археологія;

-    Друга світова війна.

           Експозиції постійно поповнюються новими експонатами. Наразі триває збір матеріалів про  односельців - учасників антитерористичної операції на Донбасі.

                 Музейна діяльність різноманітна: робота з архівами, облік експонатів, збір інформації, зустрічі із цікавими людьми тощо. За весь період функціонування музею проведено безліч екскурсій, виставок, тематичних заходів, учасниками яких були  дошкільнята і учні школи, односельці, гості села.

          Двері сільського музею завжди відчинені для відвідувачів.  

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут