Святкуймо Масницю!

Масниця - 2020! Запрошуємо!

"OlimpikLab" у Дмитрівській ЗОШ

                                                         OlimpikLab» у Дмитрівській ЗОШ

     Нещодавно у Дмитрівській загальноосвітній школі  відбувся спортивно – масовий захід у рамках проєкту  Національного олімпійського комітету України «OlimpikLab». Даний проєкт, що триватиме протягом календарного року,  проводить відділення НОК України у місті Горішні Плавні, громадська організація «Міська олімпійська спілка» разом  з відділами освіти, культури, спорту і туризму. 

     Олімпійський захід розпочався у спортивній залі школи. Право винести Державний прапор України і прапор НОК України  надали кращим спортсменам школи – Нікіті  Прядко та Максиму Трушевському.

     На святі були присутні почесні гості: виконавчий директор відділення НОК України у місті Горішні Плавні Микола Шишліков  та майстер спорту Міжнародного класу з кульової стрільби, неодноразовий чемпіон та призер Міжнародних та Всеукраїнських змагань, стипендіат  НОК України Олексій Хабаров.

     Микола Шишліков у своєму виступі розповів про спортивні досягнення спортсменів міста, про діяльність відділення НОК України й подарував закладу книги та диски про Олімпійський рух, життя і успіхи видатних спортсменів.   

     Директор школи Віктор Брижань побажав Олексію Хабарову не зупинятися на досягнутому й висловив слова вдячності за підтримку та розвиток олімпійського руху у місті  голові відділення НОК України у м. Горішні Плавні, міському голові Дмитру Бикову і виконавчому директору Миколі Шишлікову.  Урочиста частина програми заходів завершилася складанням присяги, у якій учні зобов’язувалися дотримуватися правил ігор і чесно боротися за перемогу та спільним фото на згадку.

     Також у цей день другокласники Дмитрівської ЗОШ  поспілкувалися з почесними гостями та отримали розмальовки, в яких зображені символи олімпійських ігор різних років. Особливий інтерес  у дітей викликали нагороди відомого спортсмена та вручені їм подарунки. 

 

Дмитрівська громада має нового дільничного

                               Дмитрівська громада має нового дільничного

    17 лютого у приміщенні Дмитрівської сільської ради представлено нового дільничного. Ним стала  дмитрівчанка  Дар’я Негода. «Для нас це визначна подія, адже за довгі роки роботи  у сільській раді я постійно зверталася з проханням призначити нам дільничного, який знає село і проблеми сільських мешканців, сам проживає у селі.  Накінець –то це сталося, -   наголосила сільський голова Антоніна Прядко. Вона висловила впевненість, що спільними зусиллями зробимо все, щоб наша громада стала найкращою в області.

    Начальник відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області Віктор Литвинюк запевнив, що буде налагоджена тісна співпраця, яка матиме гарні результати.               

    Дар’я Негода попри молодий вік має вже великий життєвий досвід: у 2014 році пішла добровольцем у зону проведення АТО  й обіймала посаду санінструктора роти. Після демобілізації у 2015 році пройшла відбір до патрульної поліції міста Кропивницький і працювала до 2019 року  інспектором  патрульної поліції, начальником  сектору патрульної поліції, тимчасово виконувала обов’язки заступника начальника відділу поліції  Світловодська, що на Кіровоградщині. На сьогоднішній день вона дільничний офіцер поліції відділення №2  Кременчуцького відділу поліції  ГУ НП  в Полтавській області.

    Відтепер Дмитрівська територіальна громада стане ще більш захищеною, адже має свого дільничного, який разом із громадським формуванням «Правопорядок» цілодобово охоронятимуть спокій сільських мешканців, оперативно реагуватимуть на звернення громадян.

    Дільнична Дар’я Василівна Негода здійснюватиме щосереди з 10.00 до 15.00 год. прийом громадян у приміщенні поліцейської  станції  за адресою:  село Дмитрівка, вулиця Спортивна,40.

    Телефон: 097 – 537 – 70 – 52. 

" З любов'ю для тварин"

                                             «З любов’ю для тварин» 

     17 лютого підбито результати акції «З любов’ю для тварин», яка проходила у Дмитрівській загальноосвітній школі  за ініціативою Дмитрівської сільської ради. Соціальний педагог Ірина Моль зазначила, що метою акції стала допомога тваринам з притулку, який знаходиться у с. Базалуки.  Директор школи Віктор Брижань подякував учням та їхнім батькам, вчителям за активність і небайдужість . Він висловив впевненість, що собаки з притулку тепер будуть більш захищеними і передав заступнику сільського голови Віталію Коваленку зібрані кошти у сумі 2078 грн, мішки з крупами та речами для утеплення вольєрів для мешканців притулку.  

     Другокласники, які тримали в руках м’які іграшки – собачки, закликали берегти і любити тварин, доглядати за ними, адже собака – вірний і надійний друг людини.

     Дана благодійна акція не разова, а постійна. Долучаймося до розв’язання проблем безпритульних тварин!

   

 

Дочірні категорії

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут