Новини

20-09-2019
Про небезпеку отруєння грибами
Про небезпеку отруєння грибами

      У Держпродспоживслужбі нагадують про небезпеку отруєння грибами       Гриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті.      Основні причини отруєнь: •             вживання отруйних грибів; •             неправильне приготування умовно їстівних грибів; •             вживання старих або зіпсованих їстівних грибів; •            ...

Детальніше
17-09-2019
17 вересня - День рятівника
17-09-2019
День села Кияшки
День села Кияшки

                                                             День села  Кияшки        Кожне місто чи село мають свій День народження. Погожого вихідного дня відзначили День села у...

Детальніше
17-09-2019
Святкуймо разом День села!
22-08-2019
Узбіччя доріг мають бути чистими!
Узбіччя доріг мають бути чистими!

       На території Дмитрівської сільської ради комунальним підприємством «Благоустрій – «Д» проведено обкіс трави на узбіччях  доріг. Допомогу надало ТОВ «Єристівський ГЗК», яке є надійним багаторічним партнером територіальної громади.   

Детальніше
22-08-2019
Вітання сільського голови А. І. Прядко
21-08-2019
Вітаємо з навчальними досягненнями!
21-08-2019
Сплатіть земельний податок!

                                  Шановні власники земельних ділянок!                             Нагадуємо, що спливає термін сплати земельного податку. Інформацію щодо суми податку ви можете отримати, звернувшись до  Дмитрівської сільської ради або Горішньоплавнівської  державної податкової інспекції.        ...

Детальніше
21-08-2019
Святкуймо разом!
16-08-2019
Запрошуємо на санаторно - курортне лікування

      Із 01.06.2019 р. розпочав прийом хворих Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» на реабілітаційне й санаторно–курортне лікування.       Перелік показань і протипоказань до реабілітаційного та санаторно–курортного лікування у Центрі затверджено наказом начальника Головного військово–медичного управління – начальника медичної служби Збройних Сил України від 22.05.2019 р....

Детальніше
   

Прощавай, рідна школо!

                                                          Прощавай, рідна школо!

     Ось і настав цей день - хвилюючий і бентежний, радісний і довгоочікуваний, день прощання зі школою.  Родинна атмосфера панувала на святі, на яке зібралася  Дмитрівська територіальна громада, щоб провести у доросле життя випускників 2019 року.

     Після виконання Гімну України, святково одягнені, урочисто – серйозні одинадцятикласники Дмитрівської ЗОШ отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Присутні бурхливими оплесками вітали випускників та їхніх батьків, яким вручили Подяки за активну участь у шкільному житті. Гордість школи – Юлія Стрілець, яка отримала Свідоцтво з відзнакою та срібну медаль.  

     Зворушливі і щирі слова привітань цьогорічним випускникам прозвучали від сільського голови Антоніни Прядко, яка побажала їм щасливої життєвої дороги і подарувала кожному діловий щоденник із написом: Мрій! Твори! Перемагай! Здоров’я, щастя і добра в цей день і на многії літа зичили методист методичного кабінету відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Ірина Шошина і директор школи Віктор Брижань.    

     Слова подяки вчителям виголосила Юлія Стрілець, а Раїса Виходець, багатодітна мама,  побажала дітям досягти висот на нелегкому життєвому шляху.

      Хвилюючим був цей день не лише у дітей, а й у батьків. Відчувалося, як шалено б’ються їхні серця,бо у вирій життя летять їхні пташенята. За давньою традицією, благословили дітей вишитими рушниками та закружляли з ними у вічно молодому вальсі.

                    Під рушниками-оберегами хай перший ваш проляже шлях,

                     І хай біжить він не по тернах, а по квітуючих стежках.

      Надзвичайно зворушливим моментом на святі було виконання пісні «Українська родина» співочою  сім’єю  у складі: Галини Гнойової, її доньки Тетяни Безкровної, класного керівника 11 класу, випускниці 1989 року, онуків – Євгенії та Владислава Безкровних, випускників 2011та 2019 років.

     Упродовж урочистостей звучали мелодії Кременчуцького міського муніципального  оркестру під керівництвом заслуженого діяча культури  Володимира Смолякова. 

     Святкування продовжилося у стінах рідної школи.  Десять одинадцятикласників  попрощалися з учнівським життям. 

     У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! 

 

                  Директор школи Віктор Брижань вручає срібну медаль Юлії Стрілець. 

                                     Сільський голова Антоніна Прядко.

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут