Новини

14-06-2019
Вітання з Днем медичного працівника!
14-06-2019
З Днем батька!
З Днем батька!

                                                                                                   ...

Детальніше
12-06-2019
Запрошуємо на сезонну роботу
Запрошуємо на сезонну роботу

                                                                   Запрошуємо сезонних робітників        КП «Благоустрій –«Д» запрошує на сезонну роботу  косарів.         Звертатися за адресою: с....

Детальніше
12-06-2019
Психологічний квест
Психологічний квест

      Ось і настало довгоочікуване літо – пора відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей. Це час, коли можна тимчасово змінити стиль свого життя, оточення (дитячий колектив), а часом і змінити себе самого. Влітку є можливість вдосталь займатися улюбленою справою, продовжувати розвиватися, вдосконалюючи себе. Хтось полюбляє, при цьому, більше...

Детальніше
05-06-2019
До уваги споживачів природного газу!
04-06-2019
Табір "Промінь" розпочав роботу
Табір "Промінь" розпочав роботу

                                                                                                                       Табір "Промінь"розпочав роботу        У Дмитрівській загальноосвітній школі гостинно відчинив двері пришкільний табір праці і...

Детальніше
03-06-2019
Святкування Дня захисту дітей
Святкування Дня захисту дітей

     Багатолюдною видалася вранішня пора на площі у центрі Дмитрівки. Із самого ранку,31 травня, веселою музикою і піснями організатори заходу закликали дітлахів разом зі своїми батьками відсвяткувати Міжнародний день захисту дітей. Поки збиралися гості, присутні знайомилися із виробами декоративно – ужиткового мистецтва, які люб’язно надали місцеві умільці: Інна Громова, Надія...

Детальніше
03-06-2019
Юрист веде прийом у червні
01-06-2019
Вітання червневих ювілярів та іменинників
31-05-2019
1 червня - Міжнародний день захисту дітей
   

Психологічний квест

      Ось і настало довгоочікуване літо – пора відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей. Це час, коли можна тимчасово змінити стиль свого життя, оточення (дитячий колектив), а часом і змінити себе самого. Влітку є можливість вдосталь займатися улюбленою справою, продовжувати розвиватися, вдосконалюючи себе. Хтось полюбляє, при цьому, більше часу проводити на самоті, а комусь більше до вподоби бути у колі друзів чи однолітків. А де можна гарно поєднувати відпочинок, спілкування та змістовне дозвілля, як не у пришкільному чи заміському літньому таборі?

      Канікули – це певний період життєдіяльності дитини, при якому здійснюється повноцінний оздоровчо-освітній процес, якщо дитина перебуває у табірній зміні, та реалізується весь комплекс соціально-профілактичної роботи з дітьми та молоддю, яку проводить соціальна служба.

      Так відділом координації соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю виконкому Дмитрівської сільської ради було розроблено низку заходів змістовного дозвілля розвиваючого, соціально-профілактичного та виховного спрямування, для різних цільових груп, у тому числі, для дітей, що відпочивають у пришкільному таборі «Промінь» Дмитрівської ЗОШ.

     На першому тижні табірної зміни  для дітей старших загонів було проведено психологічний квест, з метою сприяння формуванню пізнавального інтересу до психології, розвитку мислення, пам’яті, уваги, творчих здібностей через активні форми командної роботи. Кожна команда мала пройти сім станцій, на яких діти виконували певне завдання психологічного характеру. Чергові станцій, роль яких виконували волонтери-підлітки, роз’яснювали зміст завдання та  виставляли бали за його виконання, згідно визначених критеріїв.

     Діти були у захваті  від форми і змісту проведення заходу, так як квест – одна з улюбленіших форм змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань. А ми, як організатори, були задоволені активністю дітей, їх зацікавленістю у запропонованій непростій темі та позитивними емоціями, які всі отримали.

     Для дітей молодших класів було проведено творче заняття проекту «Діамантики», на якому діти використовували техніку обривної аплікації. Під час заняття, спрямованого, у тому числі, на вдосконалення пізнавальних та емоційно-вольових психічних процесів, використовувався також елемент  арт-терапії – терапія звуками птахів. Навички зосереджувати увагу та розвиток творчої фантазії в подальшому допоможуть дітям у навчанні та повсякденному житті. Учасники, які протягом двох років відвідували соціальний проект, допомагали малечі, як волонтери. 

 

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут