Новини

13-11-2018
Прийом юристом відбудеться
09-11-2018
З Днем української писемності та мови
09-11-2018
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
    Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

        Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідний край! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні...

Детальніше
02-11-2018
4 листопада – День працівника соціальної сфери
          4 листопада – День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!           Щиро вітаю вас із професійним святом! Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати тим, хто цього потребує. Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей, їхнє соціальне самопочуття, впевненість у завтрашньому...

Детальніше
02-11-2018
4 листопада – День залізничника!
4 листопада – День залізничника!

Шановні залізничники та ветерани галузі!     Вітаю вас із професійним святом!   Завдяки вашій наполегливій самовідданій праці невпинно зростають обсяги пасажирських та вантажних перевезень, з'являються нові швидкісні маршрути, відновлюються й будуються вокзали, удосконалюється й модернізується рухомий склад. Ви -  потужний локомотив національної економіки.    У цей святковий день бажаю всім вам прихильної...

Детальніше
01-11-2018
ВІТАЄМО!
31-10-2018
Більш 300–т призовників вже призвано з Полтавського обласного збірного пункту!
Більш 300–т призовників вже призвано з Полтавського обласного збірного пункту!

   В рамках осіннього призову на строкову військову службу, який триває з 01 жовтня 2018 року з Полтавського обласного збірного пункту вже призвано і відправлено до військ більше 300–т призовників.    За 23 дні жовтня більше 8 тисяч призовників пройшли районні призовні комісії, по кожному було прийнято рішення, щодо придатності до...

Детальніше
30-10-2018
Комісія обстежила дитячі майданчики
     Комісія обстежила дитячі майданчики

        Комісія з контролю і технічного огляду дитячих майданчиків, ігрового обладнання та малих архітектурних форм Дмитрівської сільської ради провела планове щоквартальне обстеження дитячих майданчиків, що розташовані у селах Дмитрівка, Кияшки, Солонці.      Члени комісії у складі представників сільської ради, депутатів та фахівців комунального підприємства «Благоустрій – Д»...

Детальніше
25-10-2018
Благоустрій кладовищ
Благоустрій кладовищ

  Рішенням виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради від 27 серпня цього року було затверджено Порядок функціонування та утримання кладовищ, що є комунальною власністю. Згідно з цим Порядком, комунальне підприємство «Благоустрій – Д» забезпечує функціонування і утримання  кладовищ, що розміщені на території сіл Дмитрівської сільської ради.    За інформацією директора КП «Благоустрій...

Детальніше
24-10-2018
УВАГА! КОНКУРС!
УВАГА! КОНКУРС!

Положення "Моя громада- на світлині" Детальніше Положення "Самоврядування очима дітей". Детальніше

Детальніше
   

Більш 300–т призовників вже призвано з Полтавського обласного збірного пункту!

   В рамках осіннього призову на строкову військову службу, який триває з 01 жовтня 2018 року з Полтавського обласного збірного пункту вже призвано і відправлено до військ більше 300–т призовників.

   За 23 дні жовтня більше 8 тисяч призовників пройшли районні призовні комісії, по кожному було прийнято рішення, щодо придатності до військової служби, понад 500 чол., не можуть проходити військову службу за станом здоров’я, більше чотирьом тисячам громадян надано різні види відстрочок, в тому числі, за сімейними обставинами, для продовження професійної діяльності та для здобуття освіти.

   Серед усіх призваних з збірного пункту переважна більшість направлена до навчальних центрів Збройних Сил України та Національної гвардії України. На даний час триває відбір до Державної прикордонної служби та частин спеціального призначення Національної гвардії.

   На обласному збірному пункті хлопці проходять співбесіди з старшими команд, повторний професійно–психологічний відбір та перед відправкою контрольний медичний огляд.

   Також на обласному збірному пункту посадові особи військового комісаріату доводяться основні вимоги чинного законодавства щодо проходження військової служби.

   Для доведення первинних навичок володіння зброєю, її тактико–технічних характеристик запрошені учасники АТО (ООС), які з власного досвіду бойових дій діляться своїми навиками, зокрема, це – Ярослав Радченко та Дмитро Юденко.

   Зважуючи, що термін самостійного прибуття на призовні комісії минає, на даний час створені групи оповіщення з представників органів місцевого самоврядування, представників поліції та військового комісаріату, які забезпечують виконання призовниками Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», також в їх обов’язок входить перевірка підприємств і установ щодо дотримання ними питань забезпечення оповіщення та прибуття призовників, які на них працюють.

   Дещо незадовільний стан справ щодо призову на строкову службу спостерігається у призовних комісіях Семенівського, Оржицького та Гребінківського районів, в той же час юнаки з Диканського, Козельщинського, Хорольського районів йдуть охоче служити і ці регіони вже майже виконали планові показники.

   В той же час військовий комісаріат нагадує, що відповідно до ст. 1 вищезазначеного Закону – «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком громадян України».

 

 

Прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату

підполковник   Едуард Бородай

23.10.2018 р.

 

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут