СПІВЧУТТЯ

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

                       Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати

     17 грудня 2019 року на 92 році життя відійшла за межу   вічності  - Марія Євтихіївна Малик, колишній голова   сільської ради.

     З грудня 1953 року Марія Євтихіївна постійно мешкала  у Дмитрівці, хоча доводилося працювати у різних   населених пунктах Кременчуччини -зоотехніком, головою   колгоспу, завідуючою міжколгоспним відгодівельним   пунктом, інспектором  із закупівлі сільськогосподарської   продукції, інспектором по кадрах. Здобула вищу освіту у   Білоцерківському сільськогосподарському інституті.  

     У 1977році була обрана секретарем Дмитрівської сільської ради, а згодом очолила її. Перебуваючи до 1984 року на посаді голови сільської ради, усі свої сили віддавала на вирішення питань мешканців одинадцяти сіл, що на той час входили до складу сільської ради. З її іменем пов’язані  започаткування та  добрі справи на користь територіальної громади: запроваджені урочисті реєстрації шлюбів та новонароджених, організовано співочий колектив «Надвечір’я». З дня створення етнографічно – краєзнавчого музею Марія Єтихіївна брала активну участь у поповненні його експозицій.Тут зберігаються її спогади, фотографії, предмети домашнього ужитку, вишиті рушники. Нею записані старовинні пісні цього краю, більше  ста слів, які зараз майже не використовуються.

     Впродовж свого життя Марія Євтихіївна підтвердила високе звання і покликання – працювати заради людей. У нашій пам’яті вона залишиться, як чуйна, щира і принципова особистість.  

     На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати. Проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

     Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Поділяємо ваше горе, підтримуємо вас у годину скорботи.

                                        Виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради.

 

   
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут